ქართული / ENGLISH
Grandway
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 41/43dB
FHO5000-D43-TS
საცალო ფასი
₾ 8705.00
ფასდაკლება
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310nm/1550/1625nm 40/38/38dB
FHO5000-T40F-TS
საცალო ფასი
₾ 11007.50
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
საცალო ფასი
₾ 3.50
F2H-FPX-P10-XX-48
F2H-FPX-P10-XX-48
საცალო ფასი
₾ 217.50
ოპტიკური სპლიტერის ყუთი 32 არხიანი
F2H-FSB-32-A-SC-XX-XX
საცალო ფასი
₾ 150.00
Drop Cable Type Fiber Optic Splice
F2H-JCD-16-I4
საცალო ფასი
₾ 262.50
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm 35/33dB
FHO5000-D35-TS
საცალო ფასი
₾ 6462.50
დროფ კაბელის საფცქვნელი
GW-119-Drop-Cable-Stripper
საცალო ფასი
₾ 37.50
SAE 304 უჟანგავი ფოლადის ლენტი 19მმx0.7მმ, 50მ
GW-19x0.7x50M belt-SAE304
საცალო ფასი
₾ 86.00
GW-700 Fiber Cleaver
GW-700
საცალო ფასი
₾ 420.00
GW-800A Fiber Cleaver
GW-800A
საცალო ფასი
₾ 420.00
ოპტიკური ბოჭკოს საფცქვნელი
GW-8PK-326
საცალო ფასი
₾ 62.50
FC/UPC-LC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-FU-LU
საცალო ფასი
₾ 80.00
SC/UPC-SC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-SU-SU
საცალო ფასი
₾ 0.88
Max 30dB, FC to FC variable mechanical attenuator
GW-Attenuator-FC-FC-30dB-VAR
საცალო ფასი
₾ 70.00
10dB, LC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-LU-LU-10dB-FIX
საცალო ფასი
₾ 23.00
10dB, SC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC/UPC-10dB-FIX
საცალო ფასი
₾ 23.00
5dB, SC to SC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC-SC-5dB-FIX
საცალო ფასი
₾ 5.50
ლენტის დამჭერი ბალთა
GW-B20 buckle
საცალო ფასი
₾ 0.28
SC/UPC-SC/UPC single mode 4 cores bunch type patchcord
GW-BunchPatchcord-SU-SU-SM-X4-2M
საცალო ფასი
₾ 30.00
Alcohol Dispenser, 200ml
GW-Dispenser-200ml
საცალო ფასი
₾ 12.50
U ფორმის ინსტრუმენტიFast Connector-სთვის
GW-Fast-Connector-U-form-tool
საცალო ფასი
₾ 7.50
კაბელის გარსის ვერტიკალური საჭრელი
GW-FD100-cable sheath stripper
საცალო ფასი
₾ 65.00
Digital variable optical attenuator,0~60dB, 1310nm/1550nm
GW-FHA2S02
საცალო ფასი
₾ 3125.00
Mini Power Meter, 850/1300/1310/1550/1490/1625 nm, +10-70dBm
GW-FHP12-A
საცალო ფასი
₾ 122.50
Power Meter, 850/1300/1310/1490/1550/1625 nm, +10-70dBm
GW-FHP2A04
საცალო ფასი
₾ 347.50
Optical Laser Source, 1310/1490/1550 nm
GW-FHS2T01
საცალო ფასი
₾ 660.00
2F Fiber Termination Box
GW-FTB-2-A
საცალო ფასი
₾ 18.75
4F Fiber Termination Box
GW-FTB-4-A
საცალო ფასი
₾ 23.75
ოპტიკური კაბელის მილაკის საჭრელი
GW-GT-160-loose tube slitter
საცალო ფასი
₾ 55.00
GW-Holder2x3
GW-Holder2x3
საცალო ფასი
₾ 125.00
დურალის საკიდი
GW-Mounting Bracket
საცალო ფასი
₾ 5.75
GW-N001068 Fiber Cleaver Blade
GW-N001068
საცალო ფასი
₾ 100.00
Tone Generator
GW-OFS-1
საცალო ფასი
₾ 2175.00
Launch cable withc adaptors and patchcords
GW-OTRD-Launch-cable
საცალო ფასი
₾ 647.50
FC/UPC - LC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-LU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
₾ 8.13
FC/UPC- SC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-SU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
₾ 5.50
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 10m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-10M
საცალო ფასი
₾ 16.25
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-1M
საცალო ფასი
₾ 11.75
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-2M
საცალო ფასი
₾ 12.25
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M
საცალო ფასი
₾ 13.75
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-DU-3mm-1M
საცალო ფასი
₾ 12.00
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-1M
საცალო ფასი
₾ 5.00
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-5M
საცალო ფასი
₾ 6.50
Single Fiber Protective Sleeve; Outer Diameter: 3.5, Length: 60mm
GW-Sleeve-3.5-60mm
საცალო ფასი
₾ 0.15
Drop Cable Protective Sleeve; single rod, 60mm length, Item 1
GW-Sleeve-DC1-60mm
საცალო ფასი
₾ 0.28
Splicing Protective Box,, Rectangular
GW-SPB-RE
საცალო ფასი
₾ 0.70
ოპტიკური სპლიტერი 1x4 SC
GW-Splitter-1x4-SC-UPC-Ins
საცალო ფასი
₾ 40.00
ოპტიკური სპლიტერი 1x8 SC
GW-Splitter-1x8-SC-UPC-Ins
საცალო ფასი
₾ 48.75
GW-Splitter-Box-16B-PL
GW-Splitter-Box-16B-PL
საცალო ფასი
₾ 83.75
ფოლადის მავთულის საჭრელი
GW-Steel-Wire-Pliers
საცალო ფასი
₾ 75.00
ლენტის დამჭიმი/საჭრელი
GW-Strapping Striper
საცალო ფასი
₾ 167.50
Blade of strapping striper
GW-Strapping-Striper-Blade
საცალო ფასი
₾ 50.00
Fiber Termination Box - 8 Cores
GW-Termination-Box-8D-PL
საცალო ფასი
₾ 32.50
Mini Visual Laser Source, 1mW
GW-VLS-8-01
საცალო ფასი
₾ 62.50
Mini Visual Laser Source, 10mW
GW-VLS-8-10
საცალო ფასი
₾ 92.50
Mini Visual Laser Source, 30mW
GW-VLS-8-30
საცალო ფასი
₾ 110.00
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო