ქართული / ENGLISH
WINTOP
10/100/1000M 1310/1550nm WDM BiDi 20Km SC
WT-8110GSB-11-20A-AS
საცალო ფასი
₾ 99.25
10/100/1000M 1550/1310nm WDM BiDi 20Km SC
WT-8110GSB-11-20B-AS
საცალო ფასი
₾ 99.25
10/100/1000M Ethernet to fiber media converter
WT-8110G-SFP-AS
საცალო ფასი
₾ 65.50
10/100M 1310/1550nm WDM BiDi SM 20Km SC
WT-8110SB-11-20A
საცალო ფასი
₾ 50.00
10/100M 1550/1310nm WDM BiDi SM 20Km SC
WT-8110SB-11-20B
საცალო ფასი
₾ 50.00
550მ დუპლექსი 1.25გბ 850 ნმ 1.25G
WTPD-G39-05D
საცალო ფასი
₾ 37.50
20კმ დუპლექსი 1.25გბ 1310 ნმ
WTPD-G39-20D
საცალო ფასი
₾ 36.00
20კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1310/1550 ნმ
WTPS-G35-20D
საცალო ფასი
₾ 38.25
3კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1310/1550 ნმ
WTPS-G35-3D
საცალო ფასი
₾ 29.25
40კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1310/1550 ნმ
WTPS-G35-40D
საცალო ფასი
₾ 75.00
120კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1490/1550 ნმ
WTPS-G45-120D
საცალო ფასი
₾ 300.00
80კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1490/1550 ნმ
WTPS-G45-80D
საცალო ფასი
₾ 137.50
20კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1550/1310 ნმ
WTPS-G53-20D
საცალო ფასი
₾ 38.25
3კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1550/1310 ნმ
WTPS-G53-3D
საცალო ფასი
₾ 29.25
40კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1550/1310 ნმ
WTPS-G53-40D
საცალო ფასი
₾ 75.00
120კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1550/1490 ნმ
WTPS-G54-120D
საცალო ფასი
₾ 300.00
80კმ სიმპლექსი 1.25გბ 1550/1490 ნმ
WTPS-G54-80D
საცალო ფასი
₾ 137.50
BIDI 10G TX1270nmRX1330 20KM DDM
WT-SFP+-BD-20A
საცალო ფასი
₾ 212.50
BIDI 10G TX1330nmRX1270 20KM DDM
WT-SFP+-BD-20B
საცალო ფასი
₾ 212.50
60კმ სიმპლექსი 10 გბ 1270/1330 ნმ
WT-SFP+-BD-60A
საცალო ფასი
₾ 562.50
60კმ სიმპლექსი 10 გბ 1330/1270 ნმ
WT-SFP+-BD-60B
საცალო ფასი
₾ 562.50
10G-1552.52nm-DWDM-80KM
WT-SFP+-DWDM-31-80
საცალო ფასი
₾ 1700.00
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4a , 0160
თბილისი, საქართველო