ZTT
ფასდაკლება
ფასდაკლება
Fast-Connector - SC/UPC
ZT-FC-SC-UPC
4.37 ₾
ახალი
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
3.92 ₾
Drop cable joint closure
Joint Box-4D
112.00 ₾
1 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-1G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
309.30 ₾
დროფ კაბელი 657A2 თეთრი 1კმ
OFC-1G.657A2-drop cable-LSZH white-1km
187.19 ₾
4 წვერიანი დროფ კაბელი - 1000მ
OFC-4G.652D-Figure-8 drop cable-LSZH-1000M
490.00 ₾
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
6.41 ₾
Pigtail LC/UPC-G657A1 0.9mm 1m PVC Yellow
Pigtail LC-UPC-G657A1-1m
2.15 ₾
SC/UPC SM Simplex Pigtail 0.9mm 1m
Pigtail SC-UPC-G657A1-1m
2.11 ₾
Splitter-Box-8/16
Splitter-Box-16
59.01 ₾
Access Terminal Box
ZT-Faceplate
4.98 ₾
2F Fiber Termination Box
ZT-GFS-2A
8.18 ₾
4F Fiber Termination Box
ZT-GFS-4A
19.96 ₾
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEWDRAKA
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო