კალათა ცარიელია
კატეგორიები
ოფიციალური მომწოდებლები
Grandway
F2H-FPX-P10-XX-48
F2H-FPX-P10-XX-48
საცალო ფასი
236.031
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
F2H-FPX-P8-XX-24
F2H-FPX-P8-XX-24
საცალო ფასი
149.758
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 5 ცალი
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-DU-3mm-1M
საცალო ფასი
13.022
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
3,391.25
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
702.667
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 7 ცალი
საცალო ფასი
1,275.11
თქვენი ფასი
შეკვეთით
საცალო ფასი
132.937
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 12 დეკემბერი
საცალო ფასი
100.381
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
67.825
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
119.372
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
664.685
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
716.232
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
7,013.105
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
12,778.23
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
15,654.01
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
377.107
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 9 ცალი
Tone Generator
GW-OFS-1
საცალო ფასი
2,360.31
თქვენი ფასი
შეკვეთით
12 fibers ODF
GW-FPX-P4-12
საცალო ფასი
108.52
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
20.348
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
25.774
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.298
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
Fiber Termination Box - 8 Cores
GW-Termination-Box-8D-PL
საცალო ფასი
35.269
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.163
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.868
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.76
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
Alcohol Dispenser, 200ml
GW-Dispenser-200ml
საცალო ფასი
13.565
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
GW-Holder2x3
GW-Holder2x3
საცალო ფასი
135.65
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.298
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
6.24
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
181.771
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 10 ცალი
საცალო ფასი
93.327
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
70.538
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 7 ცალი
საცალო ფასი
40.695
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
67.825
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 9 ცალი
საცალო ფასი
59.686
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 4 ცალი
საცალო ფასი
78.677
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
78.677
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
81.39
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 16 ცალი
საცალო ფასი
8.139
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
FC/UPC - LC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-LU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
8.817
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 15 ცალი
FC/UPC- SC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-SU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
5.969
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 10m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-10M
საცალო ფასი
17.635
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-1M
საცალო ფასი
12.751
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-2M
საცალო ფასი
13.294
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M
საცალო ფასი
14.922
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
32.556
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-1M
საცალო ფასი
5.426
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
5.697
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-5M
საცალო ფასი
7.054
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 36 ცალი
10dB, LC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-LU-LU-10dB-FIX
საცალო ფასი
24.96
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
10dB, SC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC/UPC-10dB-FIX
საცალო ფასი
24.96
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
5dB, SC to SC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC-SC-5dB-FIX
საცალო ფასი
5.969
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
FC/UPC-LC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-FU-LU
საცალო ფასი
86.816
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 3 ცალი
LC Duplex Adapter
Adaptor-LU-LU-DU
საცალო ფასი
3.798
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
75.964
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-SU-SU
საცალო ფასი
0.95
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
162.78
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
51.547
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
GW-Splitter-Box-16B-PL
GW-Splitter-Box-16B-PL
საცალო ფასი
90.886
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 17 ცალი
საცალო ფასი
43.408
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
52.904
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
284.865
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 10 ცალი
საცალო ფასი
6.783
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
5.426
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 8 ცალი
საცალო ფასი
6.783
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
455.784
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
455.784
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
108.52
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია